Wydarzenia Wydarzenia

Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej

plakat 2 zmniejszonyW ramach X Obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na PodkarpaciuPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprasza na spotkanie z Maciejem Rędziniakiem (Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie) pt. "Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej 24 stycznia o godz. 10.00

więcej...

X Wieczornica Bożonarodzeniowa w jasielskiej filii

plakatPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle serdecznie zaprasza 17 stycznia 2018 r. o godz. 16.00 na X Wieczornicę Bożonarodzeniową "Nieśmy kolędą miłość, miłość".

więcej...

Nowości - rekomendacje dla nauczycieli bibliotekarzy

grafika rekomendacjeZapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami nowości dla nauczycieli bibliotekarzy ( wrzesień - grudzień 2017)

więcej...

X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach HOLOKAUSTU NA PODKARPACIU

plakat A2 na internetPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przyłączyła się do X Obchodów Miedzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

więcej...

Spotkanie Zespołu Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy w Sanoku

9W dniu 19 grudnia 2017 r. w sanockiej Filii PBW w Krośnie odbyło się spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy. Jego główną część stanowiło spotkanie autorskie z panią Amelią Piegdoń,

więcej...

Dodatkowe informacje