Wydarzenia Wydarzenia

Biblioteka uczy jak pokonać stress

Plakat Akademia Zdrowia na str25 kwietnia br. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie wspólnie z Medyczno - Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle rozpoczyna akcję edukacyjną z cyklu Biblioteczna Akademia Zdrowia promującą zdrowy styl życia.

więcej...

XI Wieczór Twórczości Młodych w jasielskiej filii

PrzechwytywaniePedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle zaprasza w dniu 25 kwietnia br. o godz. 16.00 na XI Wieczór Twórczości Młodych.

więcej...

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

DSC0241123 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Książki i praw autorskich. Z tej okazji leska Filia przygotowała wystawę książek obejmującą historię książki i pisma oraz prawa autorskie. Ekspozycja powstała w oparciu o materiały, które znajdują się w zbiorach biblioteki.

więcej...

Wiosenne spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia w jasielskiej Filii

DSC02416„Polona, czyli jedna z najnowocześniejszych bibliotek cyfrowych na świecie” to temat przewodni spotkania nauczycieli bibliotekarzy szkolnych w ramach Sieci współpracy i samokształcenia, które odbyło się w jasielskiej Filii 11 kwietnia 2018 r.

więcej...

„Wiosenne opowieści” - zajęcia edukacyjno-literackie sanockiej filii

Zwierzta4Wiosna to wyjątkowy czas, w którym przyroda budzi się do życia i zachęca tym samym do lepszego jej poznawania. Sanocka Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie wspólnie z sanockim oddziałem Ligii Ochrony Przyrody przeprowadziła w marcu cykl zajęć edukacyjno-literackich z zakresu edukacji przyrodniczej i ekologicznej

więcej..

Dodatkowe informacje